יש לכם שאלות? התקשרו אלינו:  0508-480480 המייל שלנו:  [email protected]

יונאן באיייאו-Yunnan BaiYao

קבוצת YNBY יונאן באייאו בע"מ

Yunnan Bai Yao היא אחת מהחברות הגדולות והמפורסמת ביותר בסין. עיקר פרסומה הוא ביצור מוצרים בתחום הרפואה הסינית המסורתית TCM. כמו כן קבוצת YNBY היא היצרנית היחידה המאושרת ע"י ממשלת סין ליצור מוצרים הנושאים את השם YNBY יונאן באייאו .

קבוצת YNBY יונאן באייאו ממשיכה לעסוק במחקר ובפיתוח של מוצרים המבוססים על צמחי המרפא הסיניים והם שהביאו אותה לכך שהיא נמצאת ברשימת 50 החברות הגדולות והעיקריות המייצרים מוצרים המבוססים על הרפואה הסינית המסורתית.

ההיסטוריה של YNBY יונאן באייאו:

בשנת 1902 מר צ'ו חואן צ'אנג (Qu HuanZhang) מומחה ברפואה סינית מסורתית שהגיע ממדינת JiangChuan- שבמחוז יונאן והצליח להרכיב נוסחה מצמחי מרפא סיניים שלכאורה נראית כתרופת פלא.

שמה המקורי של הנוסחה נקראה " Qu HuanZhang תרופה המרפאת הכל " שבשמה המקורי נקראה Yunnan PaiYao ושכיום ידועה בשמה יונאן באייאו Yunnan BaiYao.

זוהי נוסחת צמחים רב תכליתית שעיקר תפקידה הוא סיוע בעצירת דימום. הנוסחה מסייעת בהמרצת מחזור הדם, מזרזת החלמת חבלות בעצמות ומפחיתה איבד דם בניתוחים.

הוכח כי יש אפקט מרפא על איברים פנימיים וחוסר תפקודם, כמו למשל:

דימום הנובע משחפת הריאות, דימום של הקיבה, דימום של המעי, דימום גניקולוגי ועוד.

בוטניקאים שחקרו את ההרכב הכימי של נוסחת יונאן באייאו, גילו שהוא מכיל SAPONIN שונים ואלקלואידים ותרכובות פעילות מבחינה פיזיולוגית כמו קלציום פוספט. המפעל של יונאן באייאו נבנה ב-1971 בהנחייתו של ראש הממשלה מר צ'ו אן לאי (Mr. Zhou En-Lai).

עם יותר מ-100 שנות נסיון קליני ושיפור ממושך של מוצרי YNBY שהוכיחו שיש להם תוצאות ריפוי יוצאות מגדר הרגיל בטפול בחבלות, חבורות, פגיעות טראומטיות ומחלות דם נשיות. YNBY יונאן באייאו מוכרת בסין ובקרב המרפאים ברפואה סינית בכל העולם כתרופה מסורתית ומפורסמת. יש לה פופולריות רבה ומוניטין גבוה מאד בסין היא הוכרזה ונרשמה כ"אוצר לאומי מס' 1" של מוצרי רפואה סינית בסין מאז 1995.

בשנת 2000 קבוצת YNBY יונאן באייאו עברה בהצלחה את מבחני ה-GMP (תנאי יצור נאותים) ובשנת 2004 קיבלה את אישור ה-GMP לתרופות לבני אדם שניתן ע"י מינהל המזון והתרופות של סין ה-SFDA. בסיס הצמיחה והגידול העיקרי של הצמח NotoGinseng)  Panax pseudoginseng בשמו הבוטני) או בשמו הסיני San Qi/Tian Qi של קבוצת YNBY יונאן באייאו הוא במדינת וואן שאן (WenShan) במחוז יונאן (Yunnan) ואף עבר את מבחני ה-GMP וזהו בהחלט ציון אבן דרך חדשה בפיתוח של מוצרי החברה בתחום זה.

מוצרים עיקריים כוללים:

  • סדרות של YNBY יונאן באייאו.
  • סדרות של הצמח Noto Ginseng .
  • סדרות של רפואה מסורתית.
  • כולם עשויים מצמחי מרפא סיניים ותבלינים האופייניים למחוז יונאן.

מתוך כל סדרות המוצרים הללו סדרת YNBY יונאן באייאו תופסת תפקיד חשוב מאד ומוצריה הם הנמכרים ביותר בחברה. 

המוצרים מופיעים בצורות שונות כגון: אבקות, קפסולות, טינקטורות, פלסטרים, אירוסולים, משחות וכו'.

עם כניסת סין לארגון הסחר העולמי (WTO), מצטרפת גם קבוצת YNBY יונאן באייאו כשהיא בטוחה ביכולותיה לעמוד בדרישות המשתנות של השוק. הקבוצה תעשה את מיטב השימוש בהזדמנות זו, בעשותה כל מאמץ לקדם את התרבות כמו את האיכות של מוצריה בכל היבשות.

 

קבוצת YNBY יונאן באייאו שסייעה לעם הסיני רבות במאה הקודמת מפתחת ומייצרת את מוצריה באזור פיתוח טכנולוגי חדש בעיר קונמינג Kunmink עם דימוי חדש של המאה ה-21. אנו מאמינים כי עם ההתפתחות הטכנולוגית, המודעות הגלובלית והמודרניזציה של הרפואה הסינית מסורתית, קבוצת YNBY יונאן באייאו תהיה מוכרת ויעילה כחברה בינלאומית ליותר ויותר אנשים מכל המינים בכל העולם.